Zabiegi upiększające

Henna i regulacja brwi

Brwi i rzęsy, to bardzo ważne elementy na naszego wizerunku. Dobrze wyregulowane brwi i właściwe podkreślone rzęsy poprawiają wygląd całej twarzy, nie tylko "otwierają" oko, ale również sprawiają, że makijaż staje się bardziej atrakcyjny.


Wykonujemy hennę zarówno żelową jak i proszkową w kolorach: czarny, ciemny brąz, jasny brąz, grafit.

 

Henna brwi z regulacją:

Czas : 15 min.

Cena : 30 zł.

 

Henna rzęs :

Czas : 15 min.

Cena : 30 zł.

 

Henna brwi i rzęs z regulacją:

Czas : ok 30 min.

Cena : 45 zł.

 

Henna BROW

Czas : ok 30 - 40 min.

Cena : 80 zł.

 

Henna BROW z henną rzęs 

Czas :  ok 40 - 60 min.

Cena : 100 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Przekłuwanie uszu

Zabieg wykonujemy pistoletem Studex Plus i jednorazowymi kolczykami z certyfikatem sterylizacji. Do wyboru jest kilkanaście wzorów kolczyków o różnych kształtach z cyrkonią lub bez w złotych bądź srebrnych oprawach.

 

Czas : ok 20 min. (ze znieczuleniem: 30 min)

Cena : 60 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Depilacja ciała

Najbardziej popularną metodą jest depilacja za pomocą ciepłego wosku. Metoda ta nie powoduje oparzeń skóry, można stosować do każdego rodzaju skóry.

Niestety nie jest to zabieg zbyt przyjemny. Natężenie bólu zależy od wrażliwości danej osoby na ból, od wrażliwości skóry, od długości i gęstości włosków, od miejsca depilowanego (najbardziej boli depilacja bikini, pach i wąsika).

Skóra po depilacji (gdy już odpocznie i znikną podrażnienia) jest gładka, miękka, miła w dotyku .Efekt utrzymuje się ok. 3 – 4 tygodni) w zależności od tego jak szybko rosną u danej osoby włoski. Zwykle po ok.3 tygodniach włosy zaczynają być widoczne, a po 4 tygodniach trzeba zabieg powtórzyć , u niektórych osób efekt utrzymuje się dłużej (ale to u osób o słabych , jasnych włoskach).

 

Czas : -

Cena : od 20 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami H&B Studio, zapisz się do newslettera

Newsletter