Zabiegi na ciało

Cellulogia

Cellulogia łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassaniem) i rolowanie ruchomymi rolkami. W wyniku zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie złogów komórek tłuszczowych oraz w widoczny sposób redukcja obwodów ciała. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne, wspomagają naturalne procesy zachodzące w organizmie.

 

Czas : ok 45 min.

Cena : 80 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Elektrostymulacja

Jest to zabieg, który stymuluje pracę mięśni i rozbija tkankę tłuszczową za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.

 

Efekty zabiegów: rozbicie i utrata tkanki tłuszczowej w problematycznych częściach ciała m.in.: brzuch, uda, pośladki, skuteczne wyszczuplanie sylwetki, redukcja cellulitu, wzmacnianie i ujędrnianie mięśni, wzrost jędrności i elastyczności skóry, pobudzenie układu limfatycznego, usuwanie toksyn poprzez uwolnienie produktów przemiany materii.   

 

Czas : ok 45 min.                                  

Cena : 60 zł. (uda, brzuch, pośladki)

Zapoznaj się z cennikiem.

Elektrosauna

Elektrosauna jest urządzeniem doskonale wspomagającym prowadzenie szeregu zabiegów na ciało.  Istnieje możliwość szerokiej regulacji w zależności od tkanki tłuszczowej osoby poddawanej zabiegowi. Wielokierunkowe działanie elektrosauny przyczynia się do wzrostu metabolizmu komórkowego znacznie przyspieszając odchudzanie. Doskonałe efekty daje połączenie Elektrosauny z Elektrostymulacją.

 

Po pierwszym zabiegu można uzyskać utratę nawet o 20 cm w sumie w obwodach (talii, nóg, brzucha). 

 

Czas : ok 30 min.                                                                                                 

Cena : od 20 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami H&B Studio, zapisz się do newslettera

Newsletter