Pielęgnacja dłoni i stóp

Wykonujemy kompleksową pielęgnacje skóry dłoni i paznokci, zarówno manicure tradycyjny, japoński jak i hybrydowy. Przedłużamy również paznokcie metodą Żelową i  AcryGelową na tipsach oraz szablonach, przez elegancki french aż do zdobień różnymi metodami. Dla osób mających problem z suchą i szorstką skórą dłoni polecamy zabieg parafinowy, który pozostawi skórę gładką i pięknie nawilżoną.

 

Manicure japoński

Manicure japoński to zabieg polecany szczególnie dla łamliwych, kruchych, rozdwajających się paznokci. Celem tego zabiegu jest wzmocnienie płytki paznokcia oraz uzupełnienie składników mineralnych, warunkujących jej zdrowy wzrost. Jednocześnie pobudzone zostaje krążenie krwi łożyska paznokcia, co przyczynia się do wzmocnienia, odżywienia i zdrowego wyglądu płytki. Zapobiega łuszczeniu się płytki.


Czas : ok 30 min.

Cena : 70 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Manicure hybrydowy

Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach od 2 do 3 tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure.

 

Manicure hybrydowy jest idealnym rozwiązanie dla zapracowanych kobiet, dla osób planujących urlop lub dłuższy wyjazd, można go też wykonać na kilka dni przed ważną uroczystością nie martwiąc się o zadrapania czy odpryśnięcia.

 

Czas : ok 60 min.

Cena : 80 - 90 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Żel

Paznokcie żelowe to dziś jedna z najpopularniejszych form przedłużania i kształtowania naturalnej płytki paznokcia . Metoda ta cieszy się dużą popularnością ze względu na fakt, iż stanowią duży komfort użytkowy oraz długotrwały efekt pięknych i zadbanych dłoni. Metoda żelowa sprawia, że paznokcie wyglądają elegancko, intrygująco i bajecznie.

 

Paznokcie żelowe przeznaczone są głównie dla kobiet ceniących sobie wygodę.  Charakteryzuje bardzo dobrą przyczepnością.  Przeznaczony do przedłużania płytki paznokci za pomocą tipsa lub szablonu. Efekt pięknych, długich zadbanych paznokci utrzymuje się średnio ok 4 tyg, dla podtrzymania efektu zabieg należy powtórzyć raz w miesiącu.


Czas : ok 2 godz.

Cena :

  • założenie paznokci: 120 - 150 zł.
  • dopełnienie paznokci: 90 - 110 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

AcryGel

To metoda łącząca w sobie twardość akrylu i elastyczność żelu. Przeznaczony do przedłużania płytki paznokcia za pomocą tipsa lub szablonu, oraz na naturalną płytkę paznokcia w celu jej wzmocnienia. Podobnie jak przy Żelu, dla podtrzymania efektu należy raz w miesiącu je dopełnić.

 

Metoda ta ze względu na swoją twardość rewelacyjnie sprawdza się w przypadku paznokci obgryzionych nie tylko jako odpowiednie zamaskowanie defektów płytki, ale również jako metoda pozwalająca oduczyć się dalszego obgryzania.


Czas : ok 2 godz.

Cena :

  • założenie paznokci: 120 - 150 zł.
  • dopełnienie paznokci: 90 - 110 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Zabieg parafinowy na dłonie

Zabieg parafinowy na dłonie to idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rąk. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach, mogą odetchnąć. Dłonie po zabiegu staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do kilku dni.

 

Parafina na dłonie w domu polecana jest przede wszystkim w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie.


Czas : ok 30 min.

Cena : od 20 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Pedicure

Pedicure klasyczny bardzo popularnym zabiegiem wykonywanym w salonach kosmetycznych. Jego podstawowym celem jest usunięcie za pomocą specjalnej frezarki  zrogowaciałego naskórka, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz odsunięcie naskórka nachodzącego na paznokcie.

 

Jeżeli klientka sobie życzy na koniec zabiegu malujemy paznokcie lakierem zwykłym lub hybrydowym.

 

Przeciwwskazania:
-grzybice, drożdżyce stóp i paznokci,
-stany zapalne,
-zranienia, przerwania ciągłości skóry na stopach.

 

Pedicure klasyczny
Czas : ok 60 min.

Cena : 90 - 100 zł.

 

Pedicure hybrydowy

Czas : ok 60 min

Cena : 115 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami H&B Studio, zapisz się do newslettera

Newsletter