Makijaże

Wykonujemy makijaże na specjalną okazję, lub na co dzień – zgodnie z Twoim życzeniem. Wykonany  makijaż podkreśli naturalne walory i piękno Twojej skóry.

 

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny to rodzaj make up’u, którego zadaniem jest wydobycie naturalnego piękna kobiety. Powinien podkreślać wszystkie walory naszej urody pozostając zarazem niezauważonym.

 

Makijaż dzienny ma przede wszystkim retuszować niedoskonałości, dlatego musi być wykonany z dobrze dobranych kosmetyków. Dla przykładu: podkład w makijażu dziennym musi mieć odcień jak najbardziej zbliżony do koloru naszej cery, aby uniknąć nieprzyjemnego efektu maski (tapety) lub nienaturalnej bladości.

 

Czas : 45min.

Cena : 120 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny to połączenie delikatności, subtelności i kobiecości w zakresie stylizacji z trwałością i doskonałością wykonania. Każda panna młoda marzy o tym , by tego dnia wyglądać zjawiskowo.


Czas : 1 godz.

Cena : 120 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy wykonuje się na specjalną okazję. Trzeba pamiętać o tym, by dostosować go do pory dnia, w jakiej mamy zamiar się w nim pokazać. Światło świec oraz sztuczne oświetlenie to istne pochłaniacze kolorów, z tego powodu makijaż powinien opierać się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach.

 

Mocny i wyrazisty make-up wieczorowy znacznie różni się od subtelnego i naturalnego makijażu dziennego.


Czas : 1 godz.

Cena : 120 zł.

Zapoznaj się z cennikiem.

Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami H&B Studio, zapisz się do newslettera

Newsletter